OlimpiaKisielice - strona nieoficjalna

Aktualnoci

VI WIOSENNA KOLEJKA

• autor: jaqbek78, 2012-05-07 13:00

WEEKEND BEZ ZDOBYTEJ BRAMKI - KOLEJNE PORAŻKI NASZYCH ZESPOŁÓW !!!

Więcej w rozwinięciu.

SENIORZY

UNIA Susz - Olimpia Kisielice 4 : 0 ( 0 : 0 )

W kolejnym spotkaniu rozegranym tym razem w Suszu, ponieśliśmy porażkę. Mecz u lidera naszej grupy początkowo nie zapowiadał porażki; pierwsza połowa była w miarę wyrównanym widowiskiem, w którym gra toczyła się w środku pola i żadna z drużyn nie stworzyła sobie poważniejszych sytuacji bramkowych.

Druga odsłona to juz inny obraz gry - gospodarze zdecydowaniej zatakowali, my daliśmy się zepchnąć do defensywy. Na efekty takiej sytuacji nie czekaliśmy długo; już w 54 minucie, po prostopałym podaniu między naszych obrońców,  tracimy pierwszą bramkę. Kolejna bramka pada po stałym fragmencie gry i biernej postawie naszego zespołu - choć podobnie jak przy pierwszej bramce, nasi zawodnicy przekonani byli o pozycjach spalonych stzrelców bramek. Trzecia bramka to już doskonałe podanie za plecy naszych defensorów i skuteczne wykończenie przez napastnika gospodarzy. Czwarty gol to popis strzelecki doświadczinego gracza gospodarzy, Pawła Bieńkowskiego, który pięknym strzałem lewą nogą ustalił wynik spotkania. To pojawienie się tego zawodnika na boisku miło decydujący wpływ na przebieg tego spotkania.

Cóż....kadra naszego zespołu w kazdym spotkaniu mocno zróznicowana ; kartki, kontuzje, wyjazdy do i za pracą mocno odbijają sie na naszej grze w rundzie wiosennej.

JUNIORZY STARSI

OSA Ząbrowo - OLIMPIA Kisielice 2 : 0 ( 0 : 0 )

Kolejne spotkanie naszych młodych zawodników przegrane na własne życzenie. Pominę tu sprawy treningów - udziału  i zaangażowania w przygotowania do spotkań, gdyż pomiomo tego, takie mecze jak to w Ząbrowie powinno się wygrywać. Po niezbyt porywającej grze, stworzyliśmy sobie kilka naprawdę wybornych sytuacji bramkowych, z których.... nie zdobyliśmy jednak żadnego gola. W drugiej odsłonie gospodarze okazali się skuteczniejsi i strzelili dwie bramki.

Zagraliśmy w składzie: Uschpelkat - Smolinski, Nuemann, Wiśniorowski, Krajewski - Woolmann, Napierski, 46' Michalski), Grabowski, Siedlecki - Kruk, Kowalski - rez. bramkarz Podgórski.

TRAMPKARZE STARSI

WKRA Działdowo - OLIMPIA Kisielice 3 : 0

Aby komentować wiadomości musisz być zalogowany.